Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kontakt

 

 

Raystar´s Kennel

Lucie Malecká

Pod nemocnicí 23

625 00 BRNO

tel: +420 724 190 190

e-mail: voriskiada.brno@seznam.cz

 

Jak se dostanete na výstavu?

 

V případě, že pojedete autem, nejjednodušší je podívat se do mapy na internetu nebo automapy. Kemp Obora se nachází u Brněnské přehrady v Bystrci a na mapě je dobře znatelný. U přehrady jsou pak tabule se směrovkou ke kempu.  

V případě, že jedete vlakem nebo autobusem dostanete se k nám takto:

 

vlakem:

vystupte na hlavním vlakovém nádraží v Brně. Vyjděte z velkého vestibulu a dostanete se na tramvajové zastávky. Nasedněte na tramvaj č.1 - směr Ečerova. Vystupte na zastávce Zoologická zahrada (z hlavního nádaží je to cca 23 min.). Jděte pár metrů po směru, ve kterém jste přijeli a u silnice je zastavku autobusu č. 303. Ten zastavuje přímo u kempu - zastávka Obora.

 

autobusem:

vystupte na hlavním autobusovém nádraží v Brně. Jděte do obchodní galerie Vaňkovka, kterou projděte a budete na ulici Úzká. Přejděte přechod, příp.most a jděte kolem Tesca. Vejděte do podchodu, na konci hledejte eskalátory, kterými se dostanete přímo na zastávku tramvaje č.1 - směr Ečerova. Vystupte na zastávce Zoologická zahrada (z hlavního nádaží je to cca 23 min.). Jděte pár metrů po směru, ve kterém jste přijeli a u silnice uvidíte zastavku autobusu č. 303. Ten zastavuje přímo u kempu - zastávka Obora.

 

V případě komplikací volejte na výše uvedené telefonní číslo.